• Padidinti teksto dydį
  • Teksto dydis pagal nutylėjimą
  • Sumažinti teksto dydį
        Lt   Eng

Šiuolainio šokio asociacija

Šiuolaikio šokio asociacija

Naujausios Šiuolaikinio šokio asociacijos naujienos

Bal22

Šokio diena Klaipėdoje

Kviečiame visus galinčius apsilankyti! 

Plakatas 

 
Sau08

PREMJERA! Šokio teatro spektaklis "6tas pirštas:"

Paskutinį sausio vakarą Rūtos Butkus šokio teatras „comma8“ kviečia į naujausią spektaklį, kuriame šiai kūrėjai būdinga stilistika jungiamas šiuolaikinis šokis ir muzika, vaizdo projekcijos.

Šokėja ir choreografė Rūta Butkus, į pagalbą sukvietusi jaunų meno kūrėjų komandą: kompozitorių Arturą Bumšteiną, video menininkę Gerdą le Fou, kostiumo dailininkę Dovilę Cibulskaitę, scenografę Sigitą Šimkūnaitę, pristato savo naujausią spektaklį „6tas pirštas:“. Valandos trukmės performanso autorė tikslingai nevadina šokio spektakliu.

daugiau...
 
Sau08

PREMJERA! Siurrealistinis šokio spektaklis “Balta balto”

Siurrealistinis šiuolaikinio šokio spektaklis, kurio choreografija įkvėpta kubizmo ir suprematizmo idėjų: kubizmo genijaus P. Picaso darbo „Avinjono mergelės“, suprematizmo ikonos K. Malevičiaus kūrinio „Baltas kvadratas baltame fone“. Inspiruota S. Kubriko kinematografinio šedevro „2001: Kosminė odisėja“ filosofijos, bei kino režisieriaus C. Nolan futuristinės vizijos „Tarp žvaigždžių“.
daugiau...
 
Sau08

Kaip gimsta skrendantis žmogus

Jeigu tėvai savo 2 - 5 metų vaikams dar nepaaiškino, kaip jie atsirado, tai prašom į teatrą - paaiškins šokėjai. Žinoma, šokėjams paprasčiau, nes jiems nereikia keblių žodžių, užtenka lyriško judesio, ir po kelių metaforų žmogus jau gimęs.

Šokio teatro „Dansema" spektaklyje „Maži stebuklai" prie to lyriško judesio prisideda ir skrydis, bet ne oro balionu, o tokiu baltu įtaisu, panašiu į hamaką. Tačiau iki žmogaus atsiradimo prieš vaikų akis dar išaugs gėlės, išsilukštens pingvinas ir erelis, bus varlių šokis, o vikšriukai taps drugeliais.

daugiau...
 
Page 1 iš 5

Su kuo

         

Kodėl

Šiuolaikinio šokio asociacija, kurią 2007 metais įkūrė dvidešimt penki Lietuvos šiuolaikinio šokio choreografai ir šokėjai, turintys meno kūrėjo statusą, siekia:
  • atstovauti šiuolaikinio šokio bendruomenės narių interesams formuojant Lietuvos kultūros politiką ir sprendžiant Lietuvos šiuolaikinio šokio kūrėjų kasdienio darbo sąlygų tobulinimo ir kūrybos pristatymo galimybių plėtojimo klausimus;