• Padidinti teksto dydį
  • Teksto dydis pagal nutylėjimą
  • Sumažinti teksto dydį
        Lt   Eng

Šiuolainio šokio asociacija

Šiuolaikio šokio asociacija

Šiuolaikinio šokio asociacijos naujienos

Spa23

Šiuolaikinio šokio trenažai profesionalams ir šokio studentams Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje

SSA trenazai 2017-10Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje nuo spalio mėnesio Šiuolaikinio šokio asociacija pradeda rengti šiuolaikinio šokio trenažus profesionalams ir šokio studentams. Kviečiame prisijungti!

daugiau...
 
Spa21

Du dešimtmečiai šokio – Vyčio Jankausko teatras mini 20-ąjį kūrybinės veiklos jubiliejų

Vyčio Jankausko šokio teatras šiais metais mini 20-ties metų kūrybinės veiklos sukaktį ir kviečia į jubiliejinį renginių ciklą Vilniuje.

Spalio 18 d., 18 val. Vilniuje, „Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejuje“, atidaroma teatro dvidešimties metų kūrybinę veiklą pristatanti paroda. Parodos lankytojai iš arčiau galės susipažinti su teatro istorija, sukurtais šokio spektakliais, juose dalyvavusiais atlikėjais, pamatyti scenografijos, kostiumų ir rekvizito elementus, naudotus scenoje. Teatro turiningą veiklos laikotarpį grindžiantys spektaklių ir festivalių plakatai, brošiūros supažindins su teatro sklaidos maršrutais Lietuvoje ir pasaulyje.

 
 
daugiau...
 
Spa21

Dosnus Dansemos dešimtmetis

Šokio teatras Dansema, pirmasis Lietuvoje pradėjęs kurti šiuolaikinio šokio spektaklius vaikams ir jaunimui, spalio 20-22 d. švenčia savo veiklos dešimtmetį. Šventinį savaitgalį Menų spaustuvėje Dansema parodys penkis savo repertuarinius mažųjų publikos pamėgtus spektaklius.
 
daugiau...
 
Spa21

Šiuolaikinio šokio asociacijos narių susirinkimas

SSA susirinkimas 2017-09Šių metų rugsėjo 23 dieną vyko Šiuolaikinio šokio asociacijos narių susirinkimas. Jame buvo apdovanoti 2016 metų geriausiu šokėju išrinktas Marius Pinigis ir geriausia choreografų komanda išrinkti Aidira Gudaitė - Žakevičienė ir Laurynas Žakevičius. Sveikiname! Taip pat aptarti einamieji darbai ir tolesnės Asociacijos veiklos kryptys.

daugiau...
 
Page 1 iš 10

Su kuo

         

Kodėl

Šiuolaikinio šokio asociacija, kurią 2007 metais įkūrė dvidešimt penki Lietuvos šiuolaikinio šokio choreografai ir šokėjai, turintys meno kūrėjo statusą, siekia:
  • atstovauti šiuolaikinio šokio bendruomenės narių interesams formuojant Lietuvos kultūros politiką ir sprendžiant Lietuvos šiuolaikinio šokio kūrėjų kasdienio darbo sąlygų tobulinimo ir kūrybos pristatymo galimybių plėtojimo klausimus;