• Padidinti teksto dydį
  • Teksto dydis pagal nutylėjimą
  • Sumažinti teksto dydį
        Lt   Eng

Šiuolainio šokio asociacija

Šiuolaikio šokio asociacija

Šiuolaikinio šokio asociacijos naujienos

Kov20

"B ir B dialogas" Menų Spaustuvėje kovo 23 dieną!

daugiau...
 
Kov21

Išdrįstantiems svajoti – arba profesinis menininko kelias veda ir pro Naomi Campbell namus - pokalbis su Auksinio Scenos Kryžiaus nominantėmis A. Lisičkinaite ir G. Grinevičiūte

 

Šiuolaikinio šokio atlikėjos ir choreografės Agnietė Lisičkinaitė ir Greta Grinevičiūtė, atstovauja naujajai menininkų kartai – jauniems žmonėms, kurie nestovi vietoje ir nelaukia, kol projektai ir vaidmenys jiems bus pasiūlyti, bet drąsiai imasi įgyvendinti savo kūrybines idėjas ir svajones. Nepriklausomos menininkės, dirbusios skirtingų choreografų ir režisierių komandose, už savo bendrą debiutinį darbą – šiuolaikinio šokio performansą „B ir B dialogas“ nominuotos šių metų Auksinio scenos kryžiaus apdovanojimui. Jaunoms atlikėjoms, pati nominacija yra tarsi nedidelis įrodymas, kad juda teisingu kūrybiniu keliu. Įvertinimai ir įsibėgėjanti karjera, suteikia daugiau pasitikėjimo savimi, tačiau atlikėjos pripažįsta, kad kartais reikia didelių valios pastangų, nepasiduoti esamai kultūros sistemai ir visko nemesti. Tačiau į klausimą, ar įsivaizduoja save be šiuolaikinio meno scenos, abi atsako trumpu ir užtikrintu – „ne”.

Šokėjos aktyviai jungiasi prie profesinės bendruomenės, įsitraukia į Lietuvos šiuolaikinio šokio asociacijos veiklą, atstovauja jaunųjų menininkų interesams. Atlikėja Greta Grinevičiūtė priklauso Asociacijos tarybai ir kartu su scenos kolege bei Asociacijos nare Agniete Lisičkinaite nuo menininko profesijos sklaido romantikos debesis ir kalba apie šokėjo kelyje nuolat laukiančius išbandymus bei darbus, kurių tenka imtis tam, kad įgyvendintum didžiausią savo norą – šokti. 

daugiau...
 
Vas01

Marius Pinigis tapo Menininkų Menininku 2016


Sveikiname Šiuolaikinio Šokio Asociasijos narį Marių Pinigį, kuris buvo išrinktas MENININKŲ MENININKU 2016!

Dvi savaites kauniečiai meno mylėtojai balsavo keturiose platformose: facebook'e, puslapiuose kmn.lt ir kamane.lt bei atidavę balsą Menininkų namuose rinkimų balsadėžėje. Savo balsus už norimą kandidatą skyrė daugiau kaip 1700 žmonių. Balsavimo organizatoriai, Kauno menininkų namai, jau šią savaitę apdovanos nugalėtoją ir įteiks jam 500 eurų vertės kūrybinę stipendiją.

Šiuolaikinio Šokio Asociacija nuoširdžiai sveikina šokėją bei choreografą, ir linki jam sekmės tolimesnėje kūrybinėje veikloje!

 
Sau22

Vyčio Jankausko tarpdisciplininio šokio spektaklis „Akloji dėmė” Vilniuje ir Berlyne

 
Dvidešimtuosius metus skaičiuojantis Vyčio Jankausko šokio teatras metus pradeda tarpdisciplininiu

šokio spektakliu ,,Akloji dėmė” ir išvyka į Berlyną. Šokio meka vadinamame Berlyne, šiuo spektakliu

bus atidaromas ketvirtą kartą vykstantis šiuolaikinio šokio festivalis „Litauen tanzt”. Vilniuje šis

spektaklis bus rodomas sausio 27 d., 19 val. Menų spaustuvėje.
daugiau...
 
Page 1 iš 7

Su kuo

         

Kodėl

Šiuolaikinio šokio asociacija, kurią 2007 metais įkūrė dvidešimt penki Lietuvos šiuolaikinio šokio choreografai ir šokėjai, turintys meno kūrėjo statusą, siekia:
  • atstovauti šiuolaikinio šokio bendruomenės narių interesams formuojant Lietuvos kultūros politiką ir sprendžiant Lietuvos šiuolaikinio šokio kūrėjų kasdienio darbo sąlygų tobulinimo ir kūrybos pristatymo galimybių plėtojimo klausimus;